Artwork

موسسه ساران ورزش اسپادان تولید کننده محصولات ورزشی در اصفهان نمایندگی رسمی کوان آلمان
فروشگاه ساران اسپرت تولید کننده محصولات ورزشی

فروش انواع لوازم تمرینی و کمک تمرینی

درباره ما

این فروشگاه فعالیت تجاری – تولیدی خود را از سال 1385 در جهت استفاده هموطنان از تجهیزات تکوانو و البسه ورزشی با بهترین کیفیت و مناسب قیمت آغاز نمود.
و اقدام به ساخت یکی از حرفه ای ترین وب سایت های خرید آنلاین ورزشی در خاورمیانه را با مدیریت جواد ابن یمین صاحب امتیاز وبسایت و استاد تکواندو به همراه سرپرست تیم تکواندو ذوب اهن است نموده است.
این وب سایت با همکاری برند معتبر کوان در اروپا توانسته مجموعه ای از شکیل ترین و با کیفیت ترین اجناس ورزشی را برای ورزش دوستان گرامی گرد آوری تمامی اجناس اورجینال می باشد و از اروپا تهیه می شوند .

فروشگاه در مورد اورجینال بودن این اقلام تضمین میدهد
اجناس سفارشی بعد از تایید نهایی خرید ظرف مدت حداکثر 20 روز تحویل خریدار میشود. در بیشترموارد این زمان کمتر خواهد بود که با هماهنگی به دست خریدار میرسد.لطفا اجازه دهید در مورد تاریخ تحویل محصول خریداری شده همکاران ما با شما تماس بگیرند.

لطفا قیمت های اجناس مورد نظر را در صورت وجود در فروشگاه های دیگر مقایسه کنید و بعد اقدام به خرید فرمایید. فروشگاه اینترنتی ساران اسپرت همواره در تلاش است که اجناس اورجینال را با قیمت مناسب و دور از دسترس افراد سود جو به دست مشتری برساند .

این فروشگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال پایین بودن احتمالی قیمت محصول سفارش داده شده در ایام خاص (حراج) و … دیگر فروشگاهها ندارد .

نمایندگی انحصاری شرکت کوان آلمان در ایران .بزرگترین مرکز تولید فیلم وکتاب تکواندودر ایران

فروش انواع لوازم تمرینی و کمک تمرینی تکواندو09133104096جواد ابن یمین

09132267448ابوالفضل ابن یمین03195021080_3 دفتر

Www.saransport.ir

عضوکانال ساران شوید
https://t.me/saransport

خواهشمند است با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در رسیدن به این هدف همراهی کنید

آدرس ایمیل saransportshop@gmail.com راه ارتباط با پشتیبانی این مجموعه می باشد .